
Moonriver qiymət
MOVRMOVR/USD qiymət kalkulyatoru
Canlı Moonriver qiymət bu gün USD
Sizcə qiyməti Moonriver bu gün qalxacaq yoxsa düşəcək?
Moonriver üzrə bugünkü bazar trendlərinin dərin təhlili
Moonriver üzrə bazar icmalı
Moonriver (MOVR) üzrə hazırkı qiymət $0.6955, 24 saatlıq dəyişiklik isə +1.18% təşkil edir. Hazırkı bazar dəyəri təxminən $8,686,027.79, 24 saatlıq ticarət həcmi isə $5.30M təşkil edir.
Moonriver Əsas Nəticələr
Real vaxt qrafik təhlilinə görə, cari texniki strukturdan baxdıqda, Moonriver (MOVR) qiyməti üçün əsas dəst səviyyəsi hal-hazırda $10.80-dədir, əsas müqavimət səviyyəsi isə $12.50-dədir. Moonriver qiyməti bu diapazondan çıxarsa, yeni tendensiya hərəkətinə səbəb ola bilər. Ümumiyyətlə, bazar hal-hazırda Konsolidasiya mərhələsindədir və Moonriver qiyməti dalğalanmaları əsasən bu əsas texniki zonalar daxilində cəmlənib.
Texniki İndikatorlar
RSI: Hal-hazırda 48-dədir, bu da bazar impulsunun Neytral olduğunu göstərir, nə bullar, nə də bearlar aydın nəzarətdə deyil.
MACD: Siqnal Neytral-Bearist-dir, histogram sıfır xəttinin yaxınlığında gəzir, bu da güclü istiqamətli inancın olmamasını göstərir.
MA Strukturu: Qiymət hal-hazırda 50 günlük hərəkətli ortadan bir az aşağı ticarət edir, qısa müddətli zəiflik göstərir, lakin 200 günlük orta ilə yaxın mövqe saxlayır, bu da uzunmüddətli tendensiya üçün kritik nöqtə olduğunu bildirir.
Bazar Sürücüləri
Cari Moonriver qiyməti və bazar şəraiti əsasən aşağıdakı amillərdən təsirlənir:
• Ekosistem Fəaliyyəti: Polkadot/Kusama ekosistemi daxilində parachain slot yenilənmələri və çarxlararası inteqrasiyalar barədə yeniliklər.
• Likvidlik Dəyişiklikləri: Moonriver əsaslı decentralizasiya edilmiş tətbiqlər daxilində Cəmi Bloklanmış Dəyərin (TVL) dəyişməsi token tələbatına təsir edir.
• Geniş Bazar Hissiatı: Əsas aktivlərlə korrelyasiya və orta kapitalizasiyalı altcoinlər üçün ümumi risk iştahı.
Ticarət Siqnalları
Cari texniki struktur və bazar impulsuna əsasən, analitiklər aşağıdakı istinad ticarət strategiyalarını təqdim edirlər:
Potensial Alış Zonası
• Moonriver qiyməti $10.80-ə yaxınlaşsa və bərpa əlamətləri göstərsə, qısa müddətli alış imkanı yarana bilər.
• Moonriver qiyməti $12.50-i ticarət həcminin artımı ilə birlikdə keçərsə, yeni artım tendensiyasını təsdiqləyə bilər.
Risk Ssenarisi
• Moonriver qiyməti $10.80-dən aşağı düşərsə, bazar daha dərin qısa müddətli tənzimləmə mərhələsinə girə bilər, potensial olaraq daha aşağı psixoloji floorları test edə bilər.
Alış Strategiyası
Cari bazar strukturuna əsasən, analitiklər aşağıdakı istinad strategiyalarını təqdim edirlər:
Konservativ İnvestorlar
• Moonriver qiymətinin $10.80 dəst səviyyəsinə geri çəkilməsini gözləyib partiyalarla almağı gözləyin.
• Və ya trendi izləməzdən əvvəl Moonriver qiymətinin $12.50 müqavimətini effektiv şəkildə keçməsini gözləyin.
Trend İnvestorları
• Moonriver qiyməti $12.50-i keçərsə, yeni artım tendensiyası formalaşa bilər.
• Növbəti hədəf qiyməti $14.20-də ola bilər.
Uzunmüddətli İnvestorlar
• Bazar $10.00-dən yuxarı qaldığı müddətcə, orta-müddətli tendensiya hələ də artım strukturu saxlaya bilər.
Trendlər Xülasəsi
Bazar Məlumatları
Qısa müddətli perspektivdən baxdıqda, Moonriver son 7 gün ərzində Həddə Salınmış qiymət strukturu nümayiş etdirib və bazar hissiyatı ümumiyyətlə Ehtiyatlıdır. Orta müddətli struktur təhlilindən baxdıqda, Moonriver qiyməti hal-hazırda $10.80 dəst və $12.50 müqavimət səviyyələri arasında yerləşir.
Bazar Görünüşü
Əgər Moonriver qiyməti $12.50-i keçərsə, növbəti hədəf qiyməti $14.20 ola bilər.
Əgər Moonriver qiyməti $10.80-dən aşağı düşərsə, növbəti hədəf qiyməti $9.50 ola bilər.
Bazar Konsensusu
Bir neçə mənbədən təhlilə əsasən, konsensus budur: Moonriver qısa müddətdə volatillik və ya konsolidasiya yaşaya bilər, lakin Moonriver qiyməti $10.80 əsas dəst səviyyəsindən yuxarı qaldığı müddətcə, orta müddətli tendensiya ehtimal ki, Neytral-Müsbət olaraq qalacaq.
Artıq bazarı başa düşdüyünüzə görə, ticarətə başlamağın vaxtıdır. Moonriver (MOVR) 120 milyondan çox qeydiyyatdan keçmiş istifadəçisi ilə dünyanın ən böyük kriptovalyuta platformalarından biri olan Bitget Birjasında aktiv şəkildə ticarət edilir. Bitget çox rəqabətli komissiyalarla MOVR/USDT üçün spot ticarət təklif edir, bu komissiyalar meykerlər üçün 0%-ə, teykerlər üçün isə 0,03%-dək aşağıdır. Platforma Moonriver da daxil olmaqla 1300-dən çox kriptovalyutanı dəstəkləyir, $300 milyondan çox müdafiə fondu saxlayır və dərin likvidliklə 24/7 ticarət təmin edir. Bitget MOVR ticarət həcminə görə davamlı olaraq top birjalar arasında yer alır.
Pulsuz Bitget hesabı açın və indi ticarətə başlayın!Risk xəbərdarlığı
Yuxarıdakı təhlil Bitget-in real vaxt qrafik məlumatlarına və texniki göstəricilərə əsaslanır, Bitget tədqiqat komandası tərəfindən hazırlanıb və nəzərdən keçirilib. Bu, yalnız istinad üçündür və investisiya məsləhəti təşkil etmir. Kriptovalyuta qiymətləri çox volatildir. İnvestisiya qərarlarını öz risk dözümlülüyünüzə əsasən verin.

GetAgent: Daha ağıllı ticarət qərarları üçün süni intellektiniz
Moonriver bazar məlumatı
Ən son Moonriver xəbərləri
Bitget-də MOVR ticarəti edə bilərsiniz
Moonriver (MOVR) kimi kriptoları almaq üçün ən yaxşı yer haradır?
Moonriver Qiymət tarixçəsi (USD)
Ən yüksək qiymət nə qədərdir Moonriver?
Ən aşağı qiyməti neçəyədir Moonriver?
Moonriver qiymət proqnozu
Satın almaq üçün yaxşı vaxt nə vaxtdır MOVR? Almalıyam yoxsa satmalıyam MOVR indi?
Qiymeti nece olacaq MOVR içində olmaq 2027?
In 2027, +5% illik artım tempi proqnozuna əsaslanaraq, qiyməti Moonriver(MOVR) çatması gözlənilir $0.7597; bu il üçün proqnozlaşdırılan qiymətə əsaslanaraq, investisiya və holdinq investisiyalarının məcmu gəliri Moonriver sonuna qədər 2027 çatacaq +5%. Daha ətraflı məlumat üçün baxın Moonriver üçün qiymət proqnozları 2026, 2027, 2030-2050.Qiymeti nece olacaq MOVR 2030-cu ildə olacaq?
Qaynar promosyonlar
Qlobal Moonriver qiymətlər
Necə almaq olar Moonriver(MOVR)

Pulsuz Bitget Hesabınızı Yaradın

Hesabınızı Doğrulayın

çevirmək MOVR üçün USD
TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR
İndiki qiyməti neçəyədir Moonriver?
24 saatlıq ticarət həcmi nədir Moonriver?
Bütün zamanların ən yüksək göstəricisi nədir Moonriver?
ala bilərəm Moonriver Bitget-də?
İnvestisiya edərək sabit gəlir əldə edə bilərəmmi? Moonriver?
Harada ala bilərəm Moonriver ən aşağı ödənişlə?
Əlaqədar kriptovalyuta qiymətləri
Hardan ala bilərəm Moonriver (MOVR)?
Video bölməsi — sürətli yoxlama, sürətli ticarət
MOVR/USD qiymət kalkulyatoru
MOVR resurslar
Teqlər:
Bitget Insights



Ticarət
Earn
MOVR/USDT
SpotMOVR/USDT
MarjaMOVR/USDT
USDT-M Fyuçersləri