
Notcoin qiymət
NOTNotcoin üzrə bugünkü bazar trendlərinin dərin təhlili
Notcoin üzrə bazar icmalı
Notcoin (NOT) üzrə hazırkı qiymət --, 24 saatlıq dəyişiklik isə -- təşkil edir. Hazırkı bazar dəyəri təxminən --, 24 saatlıq ticarət həcmi isə $0.00 təşkil edir.
Notcoin Əsas Nəticələr
Real vaxt qrafik təhlilinə əsasən, Notcoin (NOT)-un cari texniki strukturu $0.0068 səviyyəsində əsas bazar dəstək səviyyəsi və $0.0085 səviyyəsində əsas müqavimət səviyyəsi göstərir. Notcoin qiyməti bu diapazondan çıxarsa, yeni bir tendensiya hərəkətinə səbəb ola bilər. Ümumilikdə, bazar hazırda Konsolidasiya mərhələsindədir və Notcoin qiymət dalğalanmaları əsasən əsas texniki zonalar daxilində cəmlənib.
Texniki İndikatorlar
RSI: Cari dəyər 48.5-dir, bu da bazarın momentumunun Neytral olduğunu göstərir.
MACD: Siqnal Neytral-Bearish-dir, histogram sıfır xəttinin yaxınlığında dalğalandığı üçün güclü istiqamətli inamın olmamasını təklif edir.
MA: Qarışıq Struktur. Qiymət hazırda 50 günlük hərəkətli ortanın altında ticarət edilir, bu da orta müddətli təzyiqi göstərir, lakin yerli dibə yaxın qısa müddətli hərəkətli ortalarla dəstəklənir.
Bazar Sürücüləri
Cari Notcoin qiyməti və bazar performansı əsasən aşağıdakı amillərdən təsirlənir:
• Ekosistem Fəaliyyəti: Telegram əsaslı ekosistem daxilində oyun mükafatları və icma iştirakı ilə bağlı davam edən yeniləmələr istifadəçi marağını hələ də artırır.
• Daha Geniş Altcoin Hissiatı: Aparıcı "Tap-to-Earn" tokeni olaraq, NOT TON ekosistemi daxilində likvidlik axınlarına və kripto bazarında ümumi risk iştahına yüksək həssasdır.
• Token Yanması və Təchizat Dinamikası: Bazar iştirakçıları uzunmüddətli qiymətləndirməyə təsir edən təchizat azalması və ya fayda genişlənməsi ilə bağlı hər hansı elanları diqqətlə izləyir.
Ticarət Siqnalları
Potensial Alış Zonası
• Notcoin qiyməti $0.0068 - $0.0070 səviyyəsinə yaxınlaşsa və geri dönüşün əlamətlərini göstərsə, bu, qısamüddətli alış imkanı təqdim edə bilər.
• Notcoin qiyməti ticarət həcminin əhəmiyyətli artımı ilə $0.0085-dən yuxarı çıxdıqda, bu, yeni bir artım tendensiyasını təsdiqləyə bilər.
Risk Ssenarisi
• Notcoin qiyməti $0.0065-dən aşağı düşərsə, bazar daha dərin bir tənzimləmə mərhələsinə girə bilər və potensial olaraq aşağı psixoloji səviyyələri test edə bilər.
Alış Strategiyası
Konservativ İnvestorlar
• Toplu şəkildə almaq üçün Notcoin qiymətinin $0.0068 dəstək səviyyəsinə geri çəkilməsini gözləyin.
• Və ya tendensiyanı izləməzdən əvvəl Notcoin qiymətinin $0.0085 müqavimətini effektiv şəkildə keçməsini gözləyin.
Tendensiya İnvestorları
• Notcoin qiyməti $0.0085-i keçərsə, yeni bir artım tendensiyası formalaşa bilər.
• Növbəti mərhələ üçün hədəf qiymət $0.0105 ola bilər.
Uzunmüddətli İnvestorlar
• Bazar $0.0068-dən yuxarı qaldığı müddətcə, orta və uzunmüddətli struktur potensial bərpa üçün konstruktiv olaraq qalır.
Trendlər Xülasəsi
Bazar Mülahizələri
Qısamüddətli perspektivdən baxdıqda, Notcoin son 7 gün ərzində Hududlanmış qiymət strukturu göstərib və bazar hissiyatı ümumilikdə Neytraldan Nəzərəlməyə qədərdir.Orta müddətli struktur təhlilindən baxdıqda, Notcoin qiyməti hazırda $0.0068 dəstək səviyyəsi ilə $0.0085 müqavimət səviyyəsi arasında dalğalanır.
Bazar Görüşü
Notcoin qiyməti $0.0085-i keçərsə, növbəti hədəf qiymət $0.0105 ola bilər.
Notcoin qiyməti $0.0068-dən aşağı düşərsə, növbəti hədəf qiymət $0.0055 ola bilər.
Bazar Konsensusu
Çoxsaylı mənbələrdən təhlilə əsasən, konsensus budur: Notcoin qısamüddətli olaraq volatillik və ya konsolidasiya yaşaya bilər, lakin qiymət $0.0068 əsas dəstək səviyyəsindən yuxarı qaldığı müddətcə, orta müddətli tendensiya Bərpa Cəhdini saxlamağa meyllidir.
Artıq bazarı başa düşdüyünüzə görə, ticarətə başlamağın vaxtıdır. Notcoin (NOT) 120 milyondan çox qeydiyyatdan keçmiş istifadəçisi ilə dünyanın ən böyük kriptovalyuta platformalarından biri olan Bitget Birjasında aktiv şəkildə ticarət edilir. Bitget çox rəqabətli komissiyalarla NOT/USDT üçün spot ticarət təklif edir, bu komissiyalar meykerlər üçün 0%-ə, teykerlər üçün isə 0,03%-dək aşağıdır. Platforma Notcoin da daxil olmaqla 1300-dən çox kriptovalyutanı dəstəkləyir, $300 milyondan çox müdafiə fondu saxlayır və dərin likvidliklə 24/7 ticarət təmin edir. Bitget NOT ticarət həcminə görə davamlı olaraq top birjalar arasında yer alır.
Pulsuz Bitget hesabı açın və indi ticarətə başlayın!Risk xəbərdarlığı
Yuxarıdakı təhlil Bitget-in real vaxt qrafik məlumatlarına və texniki göstəricilərə əsaslanır, Bitget tədqiqat komandası tərəfindən hazırlanıb və nəzərdən keçirilib. Bu, yalnız istinad üçündür və investisiya məsləhəti təşkil etmir. Kriptovalyuta qiymətləri çox volatildir. İnvestisiya qərarlarını öz risk dözümlülüyünüzə əsasən verin.
Notcoin bazar məlumatı
Canlı Notcoin qiymət bu gün USD
İndi qiyməti bilirsiniz Notcoin bu gün başqa nələri araşdıra bilərsiniz:
Kriptovalyutanı necə almaq olar?Kriptovalyutanı necə satmaq olar?Nədir Notcoin (NOT)Bənzər kriptovalyutaların bu gün qiymətləri nə qədərdir?Dərhal kriptovalyuta əldə etmək istəyirsiniz?
Kriptovalyutaları birbaşa kredit kartı ilə alın.Arbitraj üçün spot platformada müxtəlif kriptovalyutalarla ticarət edin.Notcoin qiymət proqnozu
Satın almaq üçün yaxşı vaxt nə vaxtdır NOT? Almalıyam yoxsa satmalıyam NOT indi?
Qiymeti nece olacaq NOT içində olmaq 2027?
In 2027, +5% illik artım tempi proqnozuna əsaslanaraq, qiyməti Notcoin(NOT) çatması gözlənilir $0.00; bu il üçün proqnozlaşdırılan qiymətə əsaslanaraq, investisiya və holdinq investisiyalarının məcmu gəliri Notcoin sonuna qədər 2027 çatacaq +5%. Daha ətraflı məlumat üçün baxın Notcoin üçün qiymət proqnozları 2026, 2027, 2030-2050.Qiymeti nece olacaq NOT 2030-cu ildə olacaq?
Ən son Notcoin xəbərləri
Bitget-də NOT ticarəti edə bilərsiniz
Notcoin (NOT) kimi kriptoları almaq üçün ən yaxşı yer haradır?
Bitget Insights




NOT resurslar
kimi kriptolarla nə edə bilərsiniz Notcoin (NOT)?
Asanlıqla depozit qoyun və tez çıxarınBöyümək üçün al, mənfəət üçün satArbitraj üçün ticarət yeriYüksək risk və yüksək gəlir üçün fyuçers ticarəti edinSabit faiz dərəcələri ilə passiv gəlir əldə edinWeb3 cüzdanınızla aktivləri köçürünNecə kriptovalyuta ala bilərəm?
Bir neçə dəqiqə ərzində ilk kriptovalyutanızı necə əldə edəcəyinizi öyrənin.
1. Pulsuz Bitget hesabı yaradın.
2. Ödəniş üsulunu seçin.
3. Hədəf kriptovalyutanızı alın.
Mən kriptovalyutanı necə satıram?
Bir neçə dəqiqə ərzində kriptovalyutanızı necə nağdlaşdıracağınızı öyrənin.
1. Pulsuz Bitget hesabı yaradın.
2. Bitget hesabınıza kriptovalyuta yatırın.
3. Aktivlərinizi P2P bazarında fiata və ya spot bazarda USDT-yə çevirin.