
StreamCoin qiymət
STRMSTRM/USD qiymət kalkulyatoru
Canlı StreamCoin qiymət bu gün USD
Sizcə qiyməti StreamCoin bu gün qalxacaq yoxsa düşəcək?
StreamCoin üzrə bugünkü bazar trendlərinin dərin təhlili
StreamCoin üzrə bazar icmalı
StreamCoin (STRM) üzrə hazırkı qiymət $0.0002086, 24 saatlıq dəyişiklik isə +12.19% təşkil edir. Hazırkı bazar dəyəri təxminən $311,362.54, 24 saatlıq ticarət həcmi isə $1,324.99 təşkil edir.
StreamCoin üçün Əsas Nəticələr
Real vaxt rejimində qrafik təhlilinə əsasən, StreamCoin (STRM) üçün cari texniki strukturda bazarın əsas dəstək səviyyəsi $0.001050 və əsas müqavimət səviyyəsi $0.001380 olaraq göstərilir. Əgər StreamCoin qiyməti bu diapazondan çıxarsa, yeni tendensiya impulsu yarada bilər.
Ümumiyyətlə, bazar hazırda Konsolidasiya mərhələsindədir və StreamCoin qiymət dalğalanmaları əsasən bu əsas texniki zonalar daxilində cəmlənib.
Texniki İndikatorlar
RSI: Hazırda 48.5-dədir, bu da bazar impulsunun Neytral olduğunu göstərir və alış-satış təzyiqi arasında balans əks etdirir.
MACD: Siqnal Neytral-Bearish-dir, histogram sıfır xəttinin yaxınlığında hərəkət edir ki, bu da qısa müddətli güclü istiqamət inamının olmadığını göstərir.
MA: Qısamüddətli bearish, orta müddətli konsolidasiya (Qiymət hazırda 50 günlük hərəkətli ortanın bir az altında ticarət edilir, bu da orta müddətli tendensiyanın qırılma başana qədər təzyiq altında qaldığını göstərir).
Bazar Hərəkətverici Qüvvələri
Cari StreamCoin qiyməti və bazar performansı əsasən aşağıdakı amillərdən təsirlənir:
• Ekosistem İnkişafı: Stream-to-Earn platforması və yayım ekosistemi daxilində istifadə inteqrasiyası ilə bağlı yeniliklər investisiya marağını davam etdirir.
• Likvidlik və Ticarət Həcmi: Gündəlik ticarət həcminin son azalması daha dar qiymət diapazonlarına gətirib çıxarıb, bu da tokenin yerləşmiş alış/satış sifarişlərinə həssas olmasına səbəb olur.
• Geniş Altcoin Duyğusu: Aşağı kapitalizasiyalı aktiv kimi STRM, geniş altcoin bazarının ümumi duyğusu və niş istifadə tokenlərinə likvidliyin sürüşməsi ilə yüksək korrelyasiyada qalır.
Ticarət Siqnalları
Cari texniki struktur və bazar impulsuna əsasən, aşağıdakı istinad ticarət strategiyaları təqdim olunur:
Potensial Alış Zonası
• Əgər StreamCoin qiyməti $0.001050 dəstək səviyyəsinə yaxınlaşsa və geri çevrilmə siqnalı (məsələn, boğa hüdudları) göstərsə, qısamüddətli alış imkanı yarana bilər.
• Əgər StreamCoin qiyməti $0.001380 üzərindən keçərsə və ticarət həcminin əhəmiyyətli artımı ilə müşayiət olunarsa, yeni artım tendensiyasını təsdiqləyə bilər.
Risk Ssenarisi
• Əgər StreamCoin qiyməti $0.001000 psixoloji dəstək səviyyəsinin altına düşərsə, bazar daha dərin tənzimlənmə dövrünə girə bilər.
Alış Strategiyası
Cari bazar strukturuna əsasən, aşağıdakı istinad strategiyaları tövsiyə olunur:
Konservativ İnvestorlar
• StreamCoin qiymətinin $0.001050 dəstək zonasına geri çəkilib toplu şəkildə alınmasını gözləyin.
• Və ya tendensiyanı izləməzdən əvvəl qiymətin effektiv şəkildə $0.001380 müqavimətini keçib üstündə saxlanmasını gözləyin.
Tendensiya İnvestorları
• Əgər StreamCoin qiyməti $0.001380 müqavimətini qırıbsa, yeni artım tendensiyası formalaşa bilər.
• Növbəti mərhələ üçün hədəf qiymət $0.001650 ola bilər.
Uzunmüddətli İnvestorlar
• Bazar $0.001050 səviyyəsinin üstündə qaldığı müddətcə, orta və uzunmüddətli struktur potensial bərpa üçün toxunulmaz qalır.
Trendlər Xülasəsi
Bazar Məlumatları
Qısamüddətli perspektivdən baxdıqda, StreamCoin son 7 gün ərzində Raqanda qiymət strukturu nümayiş etdirib və bazar duyğusu ümumiyyətlə Ehtiyatlıdır.
Orta müddətli struktur təhlilinə görə, StreamCoin qiyməti hazırda $0.001050 dəstək və $0.001380 müqavimət səviyyələri arasında dalğalanır.
Bazar Görünüşü
Əgər StreamCoin qiyməti $0.001380-ı qırıbsa, növbəti hədəf qiymət $0.001650 ola bilər.
Əgər StreamCoin qiyməti $0.001050-in altına düşərsə, növbəti hədəf qiymət $0.000920 ola bilər.
Bazar Konsensusu
Müxtəlif mənbələrdən təhlili sintez edərək, konsensus budur: StreamCoin qısa müddətdə volatillik və ya yan hərəkət yaşaya bilər, lakin qiymət $0.001050 əsas dəstək səviyyəsinin üstündə qaldığı müddətcə, orta müddətli tendensiyanın Neytraldan Müsbətə doğru görünüşünü qoruyacağı gözlənilir.
Bazarın məntiqini anladıqdan sonra almaq və ticarət etmək vaxtıdır. 100 milyondan çox kriptovalyuta istifadəçisi Bitget-də ticarəti seçir. Bitget StreamCoin kimi kriptovalyuta aktivləri üçün alış, satış, spot ticarət, fyuçers ticarət, on-chain ticarət və steykinq daxil olmaqla geniş ticarət üsullarını dəstəkləyir. Həmçinin bütün sənaye üzrə ən sərfəli əməliyyat haqqı faizlərindən birini təklif edir!
Pulsuz Bitget hesabı açın və indi ticarətə başlayın!Risk xəbərdarlığı
Yuxarıdakı təhlil Bitget-in real vaxt qrafik məlumatlarına və texniki göstəricilərə əsaslanır, Bitget tədqiqat komandası tərəfindən hazırlanıb və nəzərdən keçirilib. Bu, yalnız istinad üçündür və investisiya məsləhəti təşkil etmir. Kriptovalyuta qiymətləri çox volatildir. İnvestisiya qərarlarını öz risk dözümlülüyünüzə əsasən verin.

GetAgent: Daha ağıllı ticarət qərarları üçün süni intellektiniz
StreamCoin bazar məlumatı
StreamCoin (STRM) kimi kriptoları almaq üçün ən yaxşı yer haradır?
StreamCoin Qiymət tarixçəsi (USD)
Ən yüksək qiymət nə qədərdir StreamCoin?
Ən aşağı qiyməti neçəyədir StreamCoin?
StreamCoin qiymət proqnozu
Satın almaq üçün yaxşı vaxt nə vaxtdır STRM? Almalıyam yoxsa satmalıyam STRM indi?
Qiymeti nece olacaq STRM içində olmaq 2027?
In 2027, +5% illik artım tempi proqnozuna əsaslanaraq, qiyməti StreamCoin(STRM) çatması gözlənilir $0.0002035; bu il üçün proqnozlaşdırılan qiymətə əsaslanaraq, investisiya və holdinq investisiyalarının məcmu gəliri StreamCoin sonuna qədər 2027 çatacaq +5%. Daha ətraflı məlumat üçün baxın StreamCoin üçün qiymət proqnozları 2026, 2027, 2030-2050.Qiymeti nece olacaq STRM 2030-cu ildə olacaq?
Qaynar promosyonlar
Qlobal StreamCoin qiymətlər
Necə almaq olar StreamCoin(STRM)

Pulsuz Bitget Hesabınızı Yaradın

Hesabınızı Doğrulayın

çevirmək STRM üçün USD
TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR
İndiki qiyməti neçəyədir StreamCoin?
24 saatlıq ticarət həcmi nədir StreamCoin?
Bütün zamanların ən yüksək göstəricisi nədir StreamCoin?
ala bilərəm StreamCoin Bitget-də?
İnvestisiya edərək sabit gəlir əldə edə bilərəmmi? StreamCoin?
Harada ala bilərəm StreamCoin ən aşağı ödənişlə?
Əlaqədar kriptovalyuta qiymətləri
Hardan ala bilərəm StreamCoin (STRM)?
Video bölməsi — sürətli yoxlama, sürətli ticarət
STRM/USD qiymət kalkulyatoru
STRM resurslar
Teqlər:
Ticarət
Earn
BTC/USDT
SpotBTC/USDT
MarjaBTC/USDT
USDT-M FyuçersləriBTC/USD
Coin-M Futures